Nabídka služeb


Rekondiční a regenerační masáže

   Klasická masáž je vhodná na: záda, záda + šíje, dolní, horní končetiny, celé tělo… 
Rekondiční masáž je technika, která se zaměřuje na obnovu a rehabilitaci těla. Je navržena tak, aby pomohla obnovit sílu, pružnost a funkčnost svalů, zlepšila pohyblivost kloubů a snížila bolest.


   Klasická masáž nebo-li regenerační je vhodná k regeneraci organismu po zátěži, uvolnění napětí a bolesti ve ztuhlých svalových partiích, odstranění únavy a navození celkového pocitu pohody.


Baňkování (překládané)

      Efekt baňkování je v regulaci toku krve. Má napomáhat vytažení škodlivin na povrch. Hlavním cílem baňkování je posílit samoléčící síly organismu, dát je do pohybu, aktivizovat a regenerovat celý organismus a zvyšovat jeho výkonnost.  Zrychluje metabolismus v kůži. Stimuluje krevní a lymfatický oběh. 

  Pomáhá stimulovat vnitřní orgány, zvyšuje peristaltiku a zlepšuje trávení a vstřebávání živin. Baňkování odstraňuje spasmy (křeč, sevření) kolem postiženého kloubu. Je vhodné především pro všechny lidi, kteří mají velkou fyzikou zátěž pohybového aparátu, bolesti zad, kloubů a svalů způsobených sedavým způsobem života, prací na počítači nebo jinou jednostrannou zátěží.
Maderoterapie

   Je speciální masážní technika, která napomáhá odstraňování celulitidy. Zahrnuje řadu dynamických hmatů, které se provádí pomocí různých dřevěných pomůcek. Technika zahrnuje řadu pohybů dřevěnými nástroji, které se opakují.

   Aplikování těmito dřevěnými nástroji na svaly, tukové zásoby a nerovnosti v podkoží stimulujeme lymfatický systém těla, který odplavuje nahromaděné toxiny. Podstatou je prokrvení problémových partii, kde nefunguje látková výměna.

   Při této masáži se dané místo prokrví, dochází také k jemné stimulaci lymfatického systému, čímž se uvolní nahromaděné toxiny. Tělo se zbaví nerovností v podkoží a tím se zmírní efekt ošklivé pomerančové kůže zvané "celulitida". Havajská masáž lávovými kameny

   Masáž horkými kameny se podobá tradiční masáži, terapeut při ní však kromě svých rukou používá také horké kameny. Klouzavý pohyb teplých naolejovaných kamenů po těle vyvolává v klientech příjemný uvolňující pocit a současně jim prohřívá klouby a tkáně, zlepšuje jim krevní oběh a napomáhá vylučování toxinů z jejich těla.


   Je to terapie, kterou odpradávna prováděli na Havajských ostrovech. K nám se dostala teprve před asi 10 lety a okamžitě se stala hitem mezi masážemi. Při této masáži je využíváno několik speciálních havajských technik, které spolu s kameny mají vysoký terapeutický účinek. Tato technika se výborně kombinuje i s aromaterapií. Kameny se nahřívají na teplotu 38 - 60 stupňů celsia. Reflexní masáž plosky nohy

   Reflexní masáž plosek nohou je velmi příjemná a uvolňující masáž. která slouží především k uvolnění drah a nastartování orgánů. Je prováděna na chodidle a nártu nohou, vychází se ze skutečnosti, že na chodidle se zobrazuje celé tělo. Nohy jsou mimořádné orgány a přestože po nich neustále šlapeme, patří nohy k nejcitlivějším částem našeho těla. Provádí se nasucho a je vhodná pro všechny, protože chodidla jsou velice namáhané části těla. 

    Masáž podporuje funkci orgánů, pomáhá odstranit stres, uvolňuje celé tělo a dodává energii. Tato masáž může být velmi účinnou metodou prevence, obzvláště pro problémy vyvolané chybnou funkcí vnitřních orgánů či nerovnováhou v těle. Vhodná je při blokaci krční páteře, utlumení bolesti hlavy, zad, plotének a kloubů, na potlačení zánětu,...

   Mačkáním nebo naopak hlazení reflexních plošek dává zjistit příčinu řady problémů, protože při poruše funkce orgánu dochází ke změně citlivosti, bolesti, i v příslušné projekční oblasti na plosce nohy. Následnou masáží a jemným tlakem na spodní části nohy lze zjištěné problémy výrazně zmírnit nebo i odstranit. Ošetřením se tělo stává odolnější, vyrovnanější a tak pomáhá udržovat duševní a fyzickou harmonii.


Vytvořte si webové stránky zdarma!